Wyszukiwarka
Zacisze... w poszukiwaniu spokoju

Kiedy przyjechać

Agroturystyka Zacisze to miejsce, dokąd można uciec od miejskiego zgiełku, pozostając jednak w wygodnej odległości od cywilizacji. Wyjątkowe położenie Lasówki sprawia, że możemy Państwu zaoferować nieograniczoną przestrzeń i ciszę, a w nocy cudownie rozgwieżdżone niebo, niezanieczyszczone światłem latarni. Jednocześnie blisko stąd do największych atrakcji turystycznych regionu.

Lasówkę warto odwiedzić o każdej porze roku!

Zimą można poszaleć na okolicznych stokach narciarskich, np. w słynnym Zieleńcu. Nasza agroturystyka dysponuje profesjonalną wypożyczalnią sprzętu narciarskiego – BEST SKI. W wypożyczalni dobierzemy odpowiedni dla Państwa sprzęt, a dla naszych gości czekają promocyjne ceny. Zapewniamy również Państwu kontakt z profesjonalną kadrą instruktorską. Wyciągi znajdują się także po stronie czeskiej. W Lasówce i okolicach jest też wiele tras do narciarstwa biegowego. Wokół domu można też poszaleć na sankach a odważnych zapraszamy do wspólnego morsowania w naszym stawiku.

Wiosenne i letnie dni z pewnością umilą Państwu spacery po okolicznych lasach. Nasze okolice pozwalają na zaplanowanie wielu ciekawych  wycieczek pieszych lub rowerowych oraz mnóstwo tras do jazdy na rolkach i nartorolkach. W Dolinie Dzikiej Orlicy można spotkać wiele rzadkich gatunków roślin i zwierząt. Popołudnia i wieczory warto spędzić przy ognisku lub grillu, które z chęcią dla Państwa przygotujemy.

Jesienią koniecznie trzeba wybrać się na grzybobranie, a przy wieczornym ognisku posłuchać odgłosów rykowiska, które tu jest wyjątkowo spektakularne.

W Zaciszu każdy znajdzie coś dla siebie. Lubicie się zrelaksować z książką, w ciszy i spokoju? Mamy dla Państwa wiele Zacisznych miejsc. Zacisze to super miejsce na nic-nie-robienie :)